طراحی سایت
شنبه 4 اسفند 1397.

آخرین اخبار

ورود مدیر سایت

نقشه آنلاین کشور

آمار بازدید سایت

((جوابیه روابط عمومی  بخشداری اسلام آباد در خصوص مطلب منتشر شده در سایت آران مغان))

 


  

پیرو درج مطلبی با عنوان "اسلام آباد شهری که امام جمعه ندارد / نارضایتی مردم از ضعف مدیریت شهری" در پایگاه خبری آران مغان روابط عمومی بخشداری اسلام آباد در راستای تنویر افکار عمومی به موارد ذیل اشاره می نماید:

پیامبراکرم (ص) می فرمایند: ساعتی عدالت بهتر از هفتاد سال عبادت است که شبهایش به نماز و روزهایش به روزه بگذرد؛

عکس منتشره در کانال های تلگرامی، تصویر تابلوی ورودی سالهای قبل ( دولت دهم) اسلام آباد می باشد که ضمن اینکه انتشار این عکس مغرضانه بوده تابلو جدید گویای تفاوت خدمات دولت تدبیر و امید می باشد و انتشار عکس تابلوی قدیمی نوعی بداخلاقی سیاسی و فتح البابی برای تخریب چهره های سیاسی شهر می باشد.از خداوند منان می خواهیم که زبان و قلم این افراد را به نیک هدایت نماید.

1- در مورد ادعای نگارنده مبتنی بر عدم استقرار ادارات و بانک ها ی دولتی در بخش مورد نظرباید به اطلاع ایشان و مردم عزیز برسانیم که هم اکنون بغیر از بخشداری و شهرداری، در بخش اسلام آباد، مرکز بهداشت، اداره گاز، پست بانک، دفاتر خدماتی ، بانک صادارت، پاسگاه های مرزی، دانشکده کشاورزی مغان، خانه بهداشت، مستقر و در حال اجرای ساز و کارنهایی برای استقرار سایر ادارات برای خدمت رسانی به مردم هستیم که هم اکنون کارهای کلی آن انجام شده است. ضمناً با افتتاح ساختمان بخشداری در سال جاری،

مکان فعلی بخشداری به اداره ثبت احوال تحویل و اداره فوق نیز در مرکز بخش مستقر خواهد شد.

2- دولت تدبیر و امید برای عمران و توسعه ی شهر اسلام آباد اعتباری حدودا 50 میلیارد ریال به شهرداری اسلام آباد تخصیص داده است که در مصارفی همچون آسفالت معابر شهری، کانیو گذاری زیرسازی معابرشهری، توسعه فضای سبز و پارک ها، ساماندهی معابر،  مبلمان شهری و... هزینه شده است که مجری آن شهرداری اسلام آباد می باشد که مردم اقدامات انجام شده را می بینند و با آگاهی بی مثال خود، قضاوت می کنند.

3- با توجه به اینکه به عدم داشتن امام جمعه مستقل برای شهر اسلام آباد اشاره شده است، اعلام می دارد قبلاً اقداماتی صورت گرفته است و در ادامه نیز همه ی امکانات موجود برای برپایی نماز جمعه که متولی امور فرهنگی است در جهت تحقق منویات اهالی مومن و انقلابی اسلام آباد به کار خواهیم گرفت.

4- مطلب مورد نظر نگارنده در مورد آب شرب اسلام آباد با توجه به عدم اطلاعات کافی مشارالیه صحت ندارد در این باره باید اعلام شود که آب مصرفی این شهر علاوه بر تصفیه خانه شهید سلیمی از تصفیه خانه عمران آباد نیز تأمین می شودکه علاقمندان می توانند با مراجعه به ایستگاه پمپاژ  تپراق کندی از این مخزن دیدن فرمایند. ضمناً تأمین آب شرب بخش اسلام آباد اولویت مهم بخشداری بوده است که با عنایت فرماندارمحترم  احداث خط انتقال آب شرب از تصفیه خانه پارس آباد به شهر اسلام آباد و تکمیل مخزن آب شرب هزارمترمکعبی تپراق کندی در دست اقدام می باشد.

5- در مورد زمین ورزشی فوتبال در این بخش، از مکان هایی منجمله پایین دست پارک جنگلی آراز و روبروی روستای تپراق کندی بازدید شده و در حال حاضر با پیگیری های لازم اقداماتی انجام شده است. لازم به ذکر است بخش اسلام اباد دارای دو سالن ورزشی بوده که برای تعمیر وتجهیز آن بالای 500 میلیون ریال هزینه شده است.

6- درخصوص جاده ارتباطی اسلام آباد به شهرک، زیرسازی لازم قبلاً انجام گرفته شده است، و با پیگیری های صورت گرفته بعد از آخرین مرحله زیرسازی توسط امورآب، آماده آسفالت از طریق اداره راه و شهرسازی می باشد.که علاوه بر جاده مذکور جاده قره تپه و اسلام آباد جدید به شهرک و ابراهیم کندی واروج قشلاقی نیز زیرسازی و آسفالت خواهند شد.

7- سندمالکیت دانشکده کشاورزی مغان، با پیگیری های صورت گرفته توسط استاندارمحترم، نماینده گرامی و فرماندار ساعی شهرستان در مراحل پایانی انتقال سندزمین می باشد.

8- در راستای طرح تحول سلامت دولت تدبیر و امید و پیگیری های صورت گرفته ان شاالله به زودی شاهد افتتاح درمانگاه شبانه روزی شهر اسلام اباد خواهیم بود. که زیرساخت های مربوطه فراهم شده است.

لازم بذکر است نمونه ای از خدمات بی نظیر و ارزشمند دولت تدبیر و امید در بخش اسلام آباد بشرح پروژه عظیم پایاب سد خداآفرین، لایروبی و آبگیری دریاچه شهرک، پروژهای گاز رسانی و آبرسانی به روستاهای خلیلو غلام، خلیلو حیدر، فتحعلی منصور، فتحعلی، حاج حسن2، حاج الماس خان و همچنینن گازرسانی به روستاهای محمدکندی، قیطرانلو سلطانی، طومار آقاخان، طومار سعید، قره اوغلی ایبی، قره اوغلی جبار، حاج ایمانکندی علیا، حاج ایمانکندی محتمن، بازداشتگاه، شهرک آیت ا... غفاری، کشت و صنعت مغان، اروج قشلاق عمران، مراد، اسماعیل، الماس اجرا و در روستای ازون تپه سفلی و قره تپه و گونشلی و قشلاقات همجوار در دست اجرا می باشد.

درپایان بدین وسیله از تمامی کسانی که قصد ورود به عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر را دارند درخواست می نماییم بدون تحقیق وکسب اطلاع از اظهار نظر سلیقه ای و  غیرکارشناسی پرهیز نمایند%

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت بخشداری اسلام آباد

 

 

وبسایت های دولتی

نظزسنجی سایت

از هر لحاظ عالیست - 57.1%
خوب - 11.4%
متوسط - 31.4%

مجموع آرا: 35
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: ژانویه 11, 2018

اوقات شرعی