طراحی سایت
شنبه 4 اسفند 1397.

آخرین اخبار

ورود مدیر سایت

نقشه آنلاین کشور

آمار بازدید سایت

به گزارش روابط عمومی بخشداری اسلام آباد ، جلسه بررسی رسیدگی (بازسازی _زیرسازی و نوسازی)به راههای مواصلاتی بین روستاها و بخشهای منتهی به شبکه پایاب خدافرین با حضور معاون فرماندار و مدیران دستگاهها و مجریان و کارفرمایان این شبکه قبل از ظهر امروز یک شنبه در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد برگزار شد.

در طول حدود ده سالی که شبکه پایاب خدافرین در حال اهتمام جهت اجرای کارهای عمرانی و کانال کشی بودند.بسیاری از خطوط مواصلاتی منتهی به این شبکه از میان روستاها و بخش ها در اثر تردد کامیونها و یدک کشها که در بیشتر مواقع حجم بار حامل در این خطوط بوسیله وسائط نقلیه بیشتر از ظرفیت راههای فرعی بوده است،سبب تخریب زیرسازی و خطوط مواصلاتی شده است.
حاجی پور معاون فرماندار پارس آباد در این جلسه پس از بحث و بررسی و مسائل کارشناسی دستور داد، راههای مواصلاتی که در اثر تردد کامیونهای حامل بار به شبکه پایاب مورد تخریب قرار گرفته است،با همکاری و مساعدت دستگاههای مشارکت کننده در این شبکه به همراه مجری و کارفرمایان مورد بازسازی و نوسازی و در مواقع لزوم زیرسازی و لکه گیری قرار گیرد.
حاجی پور دستگاهها را مکلف به اجرای وظایف خود دانست و تاکید کرد:در کنار انجام وطایف محوله، حداقل ترین مشکلات مردم را نیز در نظر بگیریم و به جزئیات نیز توجه داشته باشیم هدف ما جلب رضایت مردم است و این را در عمل باید به اثبات برسانیم.
به گزارش بخشداران بخش های مربوطه ، در مجموع ۱۴ مسیر مواصلاتی از جمله مسیر بران_اصلاندوز، بران_آج اشمه، .قره تپه_گونشلو؛ اسلام آباد _تیمورکندی؛ جلیل لو،عزیزکندی و اسلام آباد به شهرک در مسیر شبکه بدلیل تردد کامیونها و بارکش ها تخریب شده است که بنا به پیش بینی های صورت گرفته ۶۰ میلیارد تومان برای بازسازی این مسیرها در مجموع اعتبار نیاز است.
افشین اسدزاده بخشدار اسلام آباد در این جلسه با بیان اینکه در اثر تردد کامیونهای باری با بار بیش از حد مجاز مسیر شمال به جنوب شهر اسلام آباد از بین رفته است و مردم آنسوی شهر مجبورند برای رفتن به پارس آباد مسیری ۲۰ کیلومتری طی کنند که این اجحاف بزرگی در حق مردم این شهر است و هر چه سریعتر باید بازسازی شود.
مینایی بخشدار اصلاندوز نیز با اشاره به اینکه بدلیل تخریب صدرصدی بسیاری از مسیرهای اصلاندوز و تعلل بیش از حد در بازسازی این مسیرها،مردم تصمیم به جلوگیری از توقف تردد وسائط نقلیه گرفته اند،یادآور شد:به دلیل مشکلات بوجود آمده توسط مجریان شبکه در این مسیرها سیل مراجعت مردم به بخشداری غیرقابل کنترل است و هر روز با وعده ای رنگی آنان را امیدوار به حل مشکل می نماییم و اگر این مسیر توسط مردم مسدود شود قطعا باید کار تعطیل شود که این به صلاح هیچ کس نیست چرا که مردم از دستگاه اجرایی عمل میخواهند نه وعده و شعار.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت بخشداری اسلام آباد

 

 

وبسایت های دولتی

نظزسنجی سایت

از هر لحاظ عالیست - 57.1%
خوب - 11.4%
متوسط - 31.4%

مجموع آرا: 35
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: ژانویه 11, 2018

اوقات شرعی