طراحی سایت
شنبه 4 اسفند 1397.

آخرین اخبار

ورود مدیر سایت

نقشه آنلاین کشور

آمار بازدید سایت

به گزارش روابط عمومی بخشداری اسلام آباد ، کم آبی در شهر اسلام آباد مدیریت میشود.

افشین اسدزاده بخشدار اسلام آباد طی مصاحبه با خبرنگار شبکه سبلان در مورد وضعیت کم آبی در شهراسلام آباد اظهار کرد: امیدواریم با همکاری مردم کم آبی در شهراسلام آباد به خوبی مدیریت و مدیران مربوطه وقت بیشتری برای پیگیری و حل مشکلات آب شرب مردم بگذارند تا بتوانیم پاسخگوی تماس های مردمی باشند.
مهندس اسدزاده افزود:طی بازدیدهای میدانی که از محله های شهر،منبع آب تپراق کندی و تصفیه خانه این بخش بعمل آمد،
 برای رفع کم آبی بخش اسلام آباد و خط انتقال جدید آب شرب از تصفیه خانه شهر پارس آباد به شهراسلام آباد به طول ۱۵کیلومتر بااعتباری بالغ بر ۳ میلیاردتومان تصویب شد که این طرح درحال اجراست که با اتمام این پروژه شاهد کاهش تنش بی آبی در این شهر خواهیم بود.
اسدزاده با اشاره به اصل صرفه جویی در مصرف آب و برق خاطر نشان کرد: استفاده بهینه ازحامل های انرژی نه تنها در روستاها و شهرها بلکه در سطح خانواده ها و کشور بایستی به یک فرهنگ تبدیل شود.
وی با اشاره به حساسیت خود به مسائلی که موجب آرامش و رفاه مردم را فراهم می سازد گفت : از مردم بخاطر صبر وشکیبای که در این روزهای گرم تابستان با کمبود آب مواجه بودند و با بردباری تحمل ومدیریت کردند تقدیر وتشکر می کنم و مطمئن باشند ما در لباس خدمت شبانه روز در راستای حل مشکلات بخش و اهالی شریف اسلام اباد تلاش میکنیم و در کمترین زمان ممکن این مشکلات برطرف خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت بخشداری اسلام آباد

 

 

وبسایت های دولتی

نظزسنجی سایت

از هر لحاظ عالیست - 57.1%
خوب - 11.4%
متوسط - 31.4%

مجموع آرا: 35
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: ژانویه 11, 2018

اوقات شرعی