طراحی سایت
شنبه 4 اسفند 1397.

آخرین اخبار

ورود مدیر سایت

نقشه آنلاین کشور

آمار بازدید سایت

به گزارش روابط عمومی بخشداری اسلام آباد، جلسه تشکیل هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش اسلام آباد برگزار شد.

مهندس اسدزاده بخشداراسلام آباد در این جلسه با اشاره به برگزاري هم‌زمان انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا در 29 اردیبهشت 1396، اظهار داشت: در بخش اسلام آباد بايد سازوکارهای لازم به‌منظور برگزاري انتخاباتي سالم، آزاد، قانونمند و با حضور حداكثري مردم انديشيده شود. وی افزود: لذا انتظار می‌رود مردم ضمن حضور پرشور، زبده‌ترین و کارآمدترین کاندیداها را برای مدیریت شهرها و روستاها انتخاب کنند.

نبايد عرصه رقابت بين داوطلبان به فضاي تنش‌های سياسي در جامعه و رسانه‌ها تبديل شود و براي خدمت‌رسانی شايسته به مردم بايد اين اختلافات سياسي پايان يابد.

وی با اشاره به اینکه طبق قوانين و دستورالعمل‌های انتخابات هیئت‌های اجرايي مسئول برگزاري انتخابات هستند؛ خاطرنشان کرد: هیئت‌های اجرايي وظیفه‌دارند با بی طرفي كامل و پرهيز از هرگونه جانب‌داری از داوطلب يا گروه و جريان خاصي اعتماد مردم نسبت به‌نظام و برگزاركنندگان انتخابات را افزايش دهند تا آن‌ها با آرامش و اطمينان كامل و احساس تكليف در دو انتخاب مهم کشورشان شرکت کنند.

در پایان این جلسه سی نفر از معتمدین منتخب بخشداری اسلام آباد با آرای خود هفت نفر را به‌عنوان اعضای اصلی و پنج نفر را به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت اجرایی انتخاب کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت بخشداری اسلام آباد

 

 

وبسایت های دولتی

نظزسنجی سایت

از هر لحاظ عالیست - 57.1%
خوب - 11.4%
متوسط - 31.4%

مجموع آرا: 35
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: ژانویه 11, 2018

اوقات شرعی