طراحی سایت
سه شنبه 20 آذر 1397.

آخرین اخبار

ورود مدیر سایت

نقشه آنلاین کشور

آمار بازدید سایت

به گزارش روابط عمومی بخشداری اسلام آباد، جلسه تشکیل هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش اسلام آباد برگزار شد.

مهندس اسدزاده بخشداراسلام آباد در این جلسه با اشاره به برگزاري هم‌زمان انتخابات ریاست جمهوری و شهر و روستا در 29 اردیبهشت 1396، اظهار داشت: در بخش اسلام آباد بايد سازوکارهای لازم به‌منظور برگزاري انتخاباتي سالم، آزاد، قانونمند و با حضور حداكثري مردم انديشيده شود. وی افزود: لذا انتظار می‌رود مردم ضمن حضور پرشور، زبده‌ترین و کارآمدترین کاندیداها را برای مدیریت شهرها و روستاها انتخاب کنند.

نبايد عرصه رقابت بين داوطلبان به فضاي تنش‌های سياسي در جامعه و رسانه‌ها تبديل شود و براي خدمت‌رسانی شايسته به مردم بايد اين اختلافات سياسي پايان يابد.

وی با اشاره به اینکه طبق قوانين و دستورالعمل‌های انتخابات هیئت‌های اجرايي مسئول برگزاري انتخابات هستند؛ خاطرنشان کرد: هیئت‌های اجرايي وظیفه‌دارند با بی طرفي كامل و پرهيز از هرگونه جانب‌داری از داوطلب يا گروه و جريان خاصي اعتماد مردم نسبت به‌نظام و برگزاركنندگان انتخابات را افزايش دهند تا آن‌ها با آرامش و اطمينان كامل و احساس تكليف در دو انتخاب مهم کشورشان شرکت کنند.

در پایان این جلسه سی نفر از معتمدین منتخب بخشداری اسلام آباد با آرای خود هفت نفر را به‌عنوان اعضای اصلی و پنج نفر را به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت اجرایی انتخاب کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایت بخشداری اسلام آباد

 

 

وبسایت های دولتی

نظزسنجی سایت

از هر لحاظ عالیست - 57.1%
خوب - 11.4%
متوسط - 31.4%

مجموع آرا: 35
امکان ارسال نظر براي اين نظر سنجي غير فعال شده است در: ژانویه 11, 2018

اوقات شرعی